Biuletyn Informacji Publcznej

fb.com/ZSPKrosnoOdrzanskie

SZKOLNA TELEWIZJA
Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji

Broszura projektu - kliknij tutaj.

W dniu 18 września 2013r. na auli naszej szkoły uczniowie klasy III i IV Technikum Informatycznego uczestniczyli w inauguracji projektu SWOI. Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Trener p. Tomasz Wujda zapoznał młodzież z założeniami „Strategii Wolnych i Otwartych Implementacji” (SWOI). Zapraszał uczniów i nauczycieli do aktywności w edukacyjno – społecznościowym Serwisie e-Swoi.pl. Zachęcał do twórczego korzystania z nowoczesnych technologii. Wskazywał na Wolne i Otwarte Oprogramowanie jako narzędzie do nauki i zabawy zarówno w szkole jak i w domu. Scharakteryzował legalne i nielegalne działania przy wykorzystaniu oprogramowania. Zaprosił uczniów do Koła Zainteresowań, którego opiekunem została p. Małgorzata Ficek. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali atrakcyjne upominki. W dniu 25 września odbyło się pierwsze spotkanie Koła Zainteresowań. Relacja z pierwszych zajęć i refleksje uczniów już wkrótce.

© 2004 LO Krosno. Wszelkie prawa zastrzeżone.
0.004 | powered by jPORTAL 2